Transmisje sportowe 14-20 maja 2018

2018-05-14

Rozgrywki ligowe w wielu krajach powoli się kończą, co widać w ilości transmisji piłkarskich, które po raz pierwszy od dłuższego czasu, nie są najliczniejszą grupą. W tym tygodniu często trafimy za to na tenis, siatkówkę koszykówkę i hokej. Ale i futbolowych emocji nie zabraknie.


W tym tygodniu przed nami przede wszystkim turnieje WTA i ATP w Rzymie. Fani tenisa nie będą narzekać — w planie aż 44 transmisje na żywo. Sporo będzie się działo również za sprawą siatkarek, rozgrywających mecze Ligi Światowej. Warto będzie zaopatrzyć się w zapasy kawy, ponieważ część meczów odbędzie się w godzinach nocnych. W hokeju przed nami mecze finałowe konferencji NHL oraz Mistrzostwa Świata w Danii. Dla tych, którzy telewizor włączają po to, żeby zobaczyć piłkarzy, finały pucharu Anglii i Niemiec oraz decydująca ostatnia kolejka Ekstraklasy! Już w niedzielę dowiemy się, czy Legia Warszawa obroni mistrzostwo, czy jednak Jagiellonia Białystok wyszarpie puchar na samym finiszu rozgrywek (biorąc rewanż za poprzedni sezon).

Sprawdźcie jakie transmisje najbardziej Was interesują i zaplanujcie jak pogodzić je z Waszymi treningami.

Transmisje sportowe w poniedziałek, 14 maja 2018


Transmisje sportowe we wtorek, 15 maja 2018Transmisje sportowe w środę, 16 maja 2018Transmisje sportowe w czwartek, 17 maja 2018Transmisje sportowe w piątek, 18 maja 2018Transmisje sportowe w sobotę, 19 maja 2018