Transmisje sportowe w telewizji 23-29 kwietnia 2018

2018-04-23
W 17 tygodniu 2018 roku tradycyjnie najczęściej w telewizji zobaczyć będzie można transmisje z meczów piłki nożnej, stanowiące ponad 30% czasu antenowego live. Poza futbolem będziemy mogli jednak również śledzić zmagania tenisowe podczas turniejów ATP w Barcelonie i WTA w Stuttgardzie. Fani gry na zielonym stoliku będą mogli śledzić Mistrzostwa Świata snookera w Sheffield. Na podium najczęstszych transmisji (nie licząc piłki nożnej) znalazły się również siatkówka i koszykówka, obie w męskiej i kobiecej odmianie (w tym również mecze play-off NBA). Tuż za podium hokej z mistrzostwami świata dywizji 1A oraz piłka ręczna (z ćwierćfinałowym meczem PGE Vive Kielce). Sprawdźcie, co Was najbardziej interesuje i zaplanujcie swój tydzień tak, aby starczyło czasu, zarówno na uprawianie, jak i oglądanie sportu.

Transmisje sportowe w poniedziałek 23 kwietnia 2018

W poniedziałek swoje kolejki kończyć będą ligi w Polsce, Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Bardzo ciekawie zapowiada się również finał Ligi Młodzieżowej UEFA pomiędzy zespołami U19 Chealse Londyn i FC Barcelony.

Transmisje sportowe we wtorek, 24 kwietnia 2018

Pierwsza połowa wtorku to zdecydowanie tenis i turnieje ATP i WTA odpowiednio w Barcelonie i Stuttgarcie. Wieczorem uwagę większości przyciągnie zapewne pierwszy z półfinałów Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami z Liverpoolu i Rzymu.

Transmisje sportowe w środę, 25 kwietnia 2018

W nocy z wtorku na środę, śledzić będzie można meczy fazy grupowej Copa Libertadores. Dla tych co jednak nie lubią zarywać snu proponujemy mecz polskiej reprezentacji hokejowej, finał włoskiej ligi siatkówki oraz truskawkę na torcie w postaci pojedynku Roberta Lewandowskiego z Cristiano Ronaldo, czyli półfinał Ligi Mistrzów FC Bayern Monachium - Real Madryt CF.

Transmisje sportowe w czwartek 26 kwietnia 2018

W czwartek w nocy zaczynamy meczem play-off NHL, a w ciągu dnia koleje spotkanie reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Od przedpołudnia grać będą tenisiści, a dzień zakończą mecze Ligi Europy UEFA.

Transmisje sportowe w piątek, 27 kwietnia 2018

W piątek w nocy znowu przeniesiemy się do Ameryki Południowej, na Rajd Argentyny oraz Copa Libertadores. Turniej ATP i WTA wejdą fazę ćwierćfinałową, a kolejkę ligową rozpocznie między innymi LOTTO Ekstraklasa.

Transmisje sportowe w sobotę, 28 kwietnia 2018

W sobotę na dobre rozkręca się kolejki ligowe w Europie, ale śledzić będzie można również NHL, NBA i MSL. Fanów Formuły 1 przyciągnie zapewne 3. sesja treningowa GP Azerbejdżanu oraz sesja kwalifikacyjna.

Transmisje sportowe w niedzielę, 29 kwietnia 2018

W nocy z soboty na niedziele nie spać będą zapewne fani boksu zawodowego, śledzący galę w Nowym Jorku. Popołudniu ruszą bolidy Formuły 1, a dzień zakończymy (właściwie już w kolejny poniedziałek) z rozgrywkami za oceanem NBA, NHL i MSL