Transmisje sportowe 07-13 maja 2018

2018-05-07

Nowy tydzień, nowe emocje sportowe, kolejne transmisje w telewizji. Sprawdź, co ciekawego będzie do zobaczenia w drugim tygodniu maja.


Drugi tydzień maja w transmisjach telewizyjnych zdominowany będzie przez dwie dyscypliny: piłkę nożną (35%) i tenis (23%). Poza pierwszą dwójką żadna inna dyscyplina nie przeskoczyła poziomu 10%, więc ich udział będzie śladowy, choć, co warto zaznaczyć, nienieciekawy! Przed nami decydujące mecze LOTTO Ekstraklasy i innych europejskich lig, ale także Final Four siatkowej Ligi Mistrzyń, za oceanem zaś odbędą się finałowe mecze konferencji hokejowych. Ciekawostką będą na pewno transmisje e-sportowe, czyli relacje z Mistrzostw Polski w FIFA 18 oraz League of Legends. Zapraszamy do zapoznania się planem i jak zwykle, nie zapomnijcie o sami się poruszać.

Transmisje sportowe w poniedziałek 7 maja 2018

W poniedziałek najciekawiej zapowiada się mecz finałowy Mistrzostw Świata Snookera w Sheffield.

Transmisje sportowe we wtorek 8 maja 2018

We wtorek największe emocje czekają na nas w polskich ligach. Grupa spadkowa LOTTO Ekstraklasy walczyć będzie o utrzymanie, a w PGNiG Superlidze odbędzie się rewanżowy mecz ćwierćfinałowy z ekipami z Kielc i Kalisza. Wieczorem warto będzie także zobaczyć Finał Pucharu Francji.

Transmisje sportowe w środę 9 maja 2018

W środę walkę podejmą drużyny grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy z hitowym meczem Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Wieczorem zaś o możliwość wzniesienia Pucharu Włoch powalczą Juventus FC i AC Milan.

Transmisje sportowe w czwartek 10 maja 2018

W nocy ze środy na czwartek przed nami emocje hokejowe w play-offach NHL, a dzień zdominowany przez turniej tenisowy w Madrycie, który powoli wchodzić będzie w fazę ćwierćfinałową.

Transmisje sportowe w piątek 11 maja 2018

W piątek w nocy zaczynamy meczem fazy play-off ligi NBA, a w ciągu dnia 1 mecz półfinałowy Energa Basket Ligi.

Transmisje sportowe w sobotę 12 maja 2018

W sobotę w fazę finałową wchodzą rozgrywki NHL w ramach konferencji. Ciekawostką będzie na pewno transmisja e-sportowa - z Mistrzostw Polski w FIFA 18. Przed nami także sporo meczy na rzeczywistej murawie: Multiliga LOTTO Ekstraklasy, liga hiszpańska, włoska, francuska i niemiecka.

Transmisje sportowe w niedzielę 13 maja 2018

Niedziela, choć zdominowana przez piłkę nożną, przyciągnąć przed telewizor powinna dwoma meczami Final Four Ligi Mistrzyń - o 3 miejsce oraz wielki finał. Formuła 1 wystartuje w Grand Pirx Hiszpanii.